Kristallidest

Kristallidest ja nende valimisest…

Kristallid on inimesi võlunud juba ammustest aegadest. Neid hinnatakse, austatakse ja imetletakse. Kogu maailma shamaanid, tervendajad ja teadjad on nende väge ja energiat kasutanud tuhandeid aastaid. Üha rohkem  inimesi tunneb nende suhtes tõmmet, õpib tundma nende raviomadusi ning kasutab neid igapäevaelus.

Kristallide tervendavate omaduste kohta on palju erinevaid arvamusi – neid peetakse müstikaks, maagiaks, teaduseks ja pseudoteaduseks. Veel hiljuti püüti kristallide tervendavaid omadusi selgitada läbi nende füüsiliste omaduste, kuid praeguseks on jõutud mõistmisele, et nad toimivad läbi inimese energiakeha ja tšakrate.

Kuidas endale kristalle valida? Infot kristallide kohta on palju ja see on erinevate allikate lõikes üksteisele suuresti vastukäiv. Ka meie lehelt leiad nii mõndagi, mis ei pruugi kokku minna mõne teise infoga. Inimeste hetkeolukorrad, -vajadused ja nende tõlgendused ning abivõimalused on väga erinevad, siin ei saagi väga kindlaid juhtnööre anda. Seepärast soovitame oma kristalle valida nii, et võtta see, mis kõige rohkem meeldib ja enda poole tõmbab – see on õige ning sobiv.

ametüst

High-quality Chaga

 

Shopping Cart
Scroll to Top