Klientide tagasiside

Klientide tagasiside:

Aitäh käevõru eest! See töötab! Sain oma käevõru kätte ja hakkasin seda kohe ka kandma. Esimest korda käele pannes tundsin, et see on täiesti minu, täiesti mulle omane. Kannan seda iga päev ja see töötab tõesti!

Suur tänu kiire saatmise eest! Õhtul tellisin ja kohe hommikul oli pakk teele pandud ning juba järgmisel päeval käes.

Hoolimata oma skeptilisest suhtumisest sellistesse asjadesse tellisin käevõru, sest abi oli vaja ja kaotada polnud midagi. Aga üllatus, üllatus – asjad hakkasidki muutuma?!? Ja just sinnapoole, kuhu soovisin. Pikk tee on küll veel minna, aga nüüd tundub see palju lihtsam ja kergem! Aitäh!

Tellisin endale hea une komplekti ja pean ütlema, et magan nüüd tõesti paremini. Uni tuleb kiiremini ja on rahulikum. Ka ei ärka ma öö jooksul enam mitu korda üles. Kui juhtub, et korra ärkangi, siis uinun uuesti ruttu, mitte ei passi pool ööd üleval nagu enne.

Aitäh rahuliku meele eest!

Poleks uskunud, et see mis tundub võimatu, ongi tõesti võimalik… Soovin kõikidele usku imedesse!

Minul oli probleem pingete ja stressiga, mis tulenesid ületöötamisest. Töökoormust vähendada ei saanud, aga midagi oli vaja ette võtta, et pingeid vähemaks saada. Hetkel tundus kõige lihtsam ja kiirem viis abi otsida kristallidest. Ja kristallid aitavad. Minu meel on palju rahulikum, võtan asju ilma närvi minemata ja enesetunne on palju parem.

Asjad liiguvad! Nüüd on siht silme ees ja tean, et miski pole võimatu.

Sära on tagasi!

Suur tänu imekauni hõbeehte eest! See on täiesti tuntav, et hõbe teeb kivi veel võimsamaks. Jaksu teile inimeste aitamiseks!

Shopping Cart
Scroll to Top