Ostuabi

Käesolevad tingimused kehtivad DigiArt Solutions OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga https://kristallimaagia.ee/pood. Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Valige sobivad kaubad välja ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis on näha kõik valitud kaubad ja nende maksumus, vajadusel saab seal teha parandusi. Ostmiseks kinnitage oma tellimus, täitke vajalikud andmed kauba saatmiseks ja valige sobiv kauba kätte saamise viis (tarne lõplikku maksumust näete ostukorvis tarne valikul).

Kaup pannakse teele peale tellimuse eest tasumist. Kui 3 päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

E-poest sooritatud tellimuste täitmine toimub esimesel võimalusel, tavaliselt samal tööpäeval.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda pangalinkide kaudu, PayPal’i kaudu, krediitkaardiga või ülekandega DigiArt Solutions OÜ arveldusarvele EE611010220234060220 (sel juhul palume kasutada selgituses kindlasti tellimuse numbrit).
Tellimus lähetatakse teele, kui makse on jõudnud meie kontole.

Kauba kättetoimetamine

Kauba saatmiseks on järgmised võimalused:

  • Omniva pakiautomaat – hind 3 €
  • Itella pakiautomaat – hind 3 €
  • DPD pakiautomaat – hind 3 €
  • Postkontor – hind 4 €
  • Tavapostiga koju – hind 4 €

Hinnad sisaldavad saadetise käitlemist.

Kui tellimuse maksumus ületab 50 €, siis toimetatakse kaup kliendini saatekuluta (vali ostukorvis tasuta transport).

Postitustasu jääb samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Soome saatmisel kasutame Itella pakiautomaate, mille hind on 10 €

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda, saatke palun kiri võimalikult kiiresti aadressile info@kristallimaagia.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta või tühistada. Kui kaubad on juba välja saadetud, siis ei ole tellimuse muutmine või sellest loobumine enam võimalik.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole mingil põhjusel saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Kui kaup on jõudnud meieni, tagastame Teile kauba eest tasutud summa (va transpordikulud). Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@kristallimaagia.ee.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Tutvu meie turvalisus- ja privaatsuspoliitikaga lähemalt lehel https://kristallimaagia.ee/privaatsuspoliitika

Kontakt
info@kristallimaagia.ee