Reiki mõjud

Reiki mõjud

Füüsiline: Reiki töötab/toimib kõikide krooniliste ja akuutsete haiguste puhul ning pakub leevendust ka tõsiste probleemide korral. Samas on reikist abi ka nahaprobleemide, külmetuse, kurnatuse, pea- ja seljavalude jne korral. Reiki tugevdab immuunsüsteemi ning võimaldab seeläbi kehal haigusega paremini toime tulla, on tõhus esmaabi viis (kiirendab paranemist).

Vaimne: Muutute rahulikumaks, vabanete vaimsest pingest. Teie mõtlemine selgineb ning te “näete” ümbritsevat selgemana. Te olete võimeline vastama kõikidele oma küsimustele teades, et teil on vastused olemas.

Emotsionaalne: Muutute rahulikumaks, tasakaalukamaks ning ennast usaldavamaks. Reiki leevendab depressiooni, unetust, sõltuvusi ja ärevusega seotud seisundeid.

Spirituaalne: Suurenenud intuitsioon juhib eesmärgipärasema elu suunas. Tunnete ennast universumiga ühes rütmis toimiva ning ühenduses olevana.

Pärast ravi võite tunda:

  • Seda, et lõõgastumise tõttu on refleksid aeglased. Seepärast olge autot juhtides, masinatega töötades ja lihtsalt linnas ringi kõndides mõnda aega ettevaatlik.
  • Võib tekkida tahtmine puhata või magada. Kui võimalik, oleks hea seda teha. See aitab kaasa tasakaalustumisele ning laseb enesetervendamis- ja detoksikatsiooniprotsessidel takistamatult kulgeda.
  • Te võite tunda energiatulva ning suurt tegutsemistahet.
  • Detoksikatsiooni – soov käia sagedamini tualetis, mõnikord tekib kõhulahtisus, iiveldus, peavalu, vesitsev nina (te võite arvata, et teil on nohu), suurenenud süljevool, higistamine, kõhupuhitus, laigud nahal. Aitab, kui juua rohkesti vett. Palun ärge laske ennast eeltoodust hirmutada, enamik inimesi ei tunne ühtki nendest sümpomitest.

Need on soodsad reaktsioonid. Need on märgiks, et keha puhastub ja terveneb. Kui teil on mingeid muresid, siis võtke kontakti oma reiki-vahendajaga.

Tervenemise kriis:

Mõnikord, kui on tervendamises just saavutatud edu, võib ilmneda kriis. Vahel toob kriis tagasi kõik algsed haigusnähud. Hea on teada, et see ei ole jääv nähtus, vaid tähendab sageli tervenemise pöördepunkti ja näitab, et allasurutud emotsioonid on pinnale tulnud. Enamasti algab tervenemine just pärast selle punkti ületamist.

Kriis võib ilmneda ravi kiirenemise tagajärjel. Sügaval peidus olnud emotsioonide jäägid tõusevad pinnale ning see põhjustabki kriisi. Kriise iseloomustavad ka kontrollimatu nutuhoog või isegi nahalööbe ilmumine. Sellised asjad mööduvad tavaliselt kiiresti ning pole põhjust nende pärast muretseda.

Harilikult järgneb reikiseansile tugev heaolutunne ning seetõttu võivad kriisi ajal ilmnevad tagasilöögid mõjuda eriti häiriva kogemusena. Kui see peaks juhtuma, tuleb teada, et niisuguse iseloomuga katarsis ei tähenda tervendamise edutust, vaid seda peab võtma kui tervenemise üht osa.

reiki

Shopping Cart
Scroll to Top