See tuntud ja tundmatu mäekristall

See tuntud ja tundmatu mäekristall

Mäekristall on tuntud meistertervendajana ja teda võib julgelt abiks võtta kõikide probleemide korral. Läbi aegade on teda tervendamisel kasutanud šamaanid, ravitsejad, selgeltnägijad ja tervendajad üle kogu maailma, pidades teda kõige suurema väega kristalliks.mäekristall

Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid.  Kirliani kaameraga tehtud katsed näitasid, et kui mäekristalli hoida käes, siis muutub inimese auraväli suuremaks, võimsamaks ja 2 korda tugevamaks. Mäekristall viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis üldse võimalik (haigusseisundi puhul taastab selle seisundi eelse oleku). Puhastab, võimendab ja tõstab energia kõrgeima võimaliku tasemeni.

Mäekristall kuulub mitmekesisesse kvartside perekonda ja on neist ehk kõige tuntum. Ka on ta üks kristallidest, mida leidub kõikjal maailmas (ka Eestis). Värvus võib varieeruda piimjast kuni täiesti läbipaistvani.

Mida kirkam ja läbipaistvam on kristall, seda kvaliteetsem ta on, energia liikumine toimub kiiremini, tänu sellele ka tervendus, kanaldamine, taotlused jmt.

Kõige rohkem hinnatakse Himaalaja mäekristalli, sest tema kannab tänu oma vanusele edasi iidseid tarkusi ning on võimas tervendaja ja energiakandja, aga ta on ka üks haruldasemaid.

mäekristall

Sageli võib mäekristallis näha lõhanguid, pragusid, liitekohti, mis mõnikord säravad vikerkaarevärvides. Sellised kivid on eriti hinnatud, sest teevad kivi veelgi võimsamaks, andes talle väge juurde.

Mäekristall hoiab endas infot kõigi teiste kristallide kohta, tänu sellele saab teda kasutada teiste tšakrakivide asemel kõigil tšakratel, puhastamaks kõiki energeetilisi blokke. Sisaldades kõiki võimalikke värvusi, töötab ta kõigil olemise tasanditel.

Mäekristall võimendab ka teiste kristallide omadusi, seepärast on teda hea kasutada koos teiste kristallidega ja lisada ehete valmistamisel teistele kividele juurde.

Mäekristall suurendab psüühilist võimekust, aitab keskenduda, parandab mälu, eneseväljendamist, mõttetegevust, suurendab intuitsiooni. Toob tasakaalu ja harmoonia, annab jõudu ja vitaalsust, toob rahu, kooskõla ning on hea kaitsekivi. Tema energia on kiire, puhas, selge ja võimas.

Mäekristall on kristallideperest kõige suurema väega, kõige võimsam ja kõige universaalsem tervendaja. Teda võib kasutada alati ja igas olukorras.

mäekristall

Shopping Cart
Scroll to Top