Aura värvid räägivad nii mõndagi

Aura värvid räägivad nii mõndagi

Aura on energiaväli, mis ümbritseb igat asja, olendit, objekti, olgu need siis elus või elutud. Kõigil ja kõigel on aura. Inimese aura koosneb erinevatest kihtidest ning väljendab tema füüsilist ja vaimset tervist, tema mõtteid, tundeid ja eluenergiat. Kui räägitakse energiaväljast, bioväljast, bioenergeetilisest väljast, on tegemist samuti auraga.

Aura on pidevas muutumises ning koosneb tavaliselt mitmest eri värvi valgusest, mis on pidevas liikumises. Siiski saab eristada ühte-kahte domineerivat värvust, mis on aura põhivärvuseks. Aura värv on bioenergia nähtav ilming, kus iga varjund osutab mingile energeetilisele funktsioonile. Ei ole häid ega halbu auravärvusi. Kõigil on omad erinevused, nii eelised kui puudused.

Kuigi aura muudab värvi vastavalt inimese tujudele, füüsilisele ja emotsionaalsele seisundile, on igal inimesel mingi värv, mis on alati tema auras olemas ning püsib üsna stabiilsena. See räägib inimese kohta üsna palju – kirjeldab tema uskumusi ja hoiakuid, tugevusi ja nõrkuseid ning ka seda, mille poole ta elus püüdleb. Auravärvid on seotud inimese tšakrate ehk energiakeskustega.

aura

PUNANE – kirg, eestvedamine, võistlushimu, füüsiline aktiivsus, ettevõtlikkus, juht, naudib liikumist, elab täiel rinnal,  võimukas, energiline, elujõuline, konkurentsivõimeline, võitja, seksuaalsus.
Tumepunase värvi puhul on tegemist realistliku, motiveeritud, aktiivse, tugeva tahtejõuga, vastupidava isiksusega.
Punakasoranž värvus näitab usalduslikkust, loomingulisust.
Hägune või tuhm punane viitab vihale ja pahameelele.

ORANŽ – optimism, loomingulisus, produktiivsus, harmoonia, enesekindlus, emotsionaalsus, seiklushimu, positiivsus, teadmine, et kõik läheb hästi, seltsivus, probleemide lahendamine, soojus, entusiasm, uudishimu.
Kollakasoranž värvus näitab intelligentsust, analüütilisust, teaduslikku lähenemist, täiuse taotlemist, tähelepanu pööramist üksikasjadele.
Hägune või määrdunud oranž viitab kergestisolvuvale ja pahasele inimesele.
Karm oranž osutab jõulisele ja egoistlikule inimesele.

KOLLANE – vaimsed võimed, suhtlemine, loovus, selle auravärviga inimene mõtleb palju ja alati kõik põhjalikult läbi, lõbus ja seltsiv kaaslane, ei meeldi üksi olla, vajadus suhelda, intelligentsus, mängulisus, muretus.
Sünge kollane osutab inimesele, kes ei räägi alati tõtt.
Happeline kollane viitab kõigutamatu arvamusega inimesele, kes usub, et tal on alati õigus.
Kollakasroheline värv näitab loomingulisust ja suhtlemisvalmidust.

Kui vajad vaimset inspiratsiooni, siis aseta enda kõrvale midagi, mis oleks kollast värvi (näiteks vaas kollaste lilledega) ja vaata seda aegajalt.

ROHELINE – armastus, rahu, harmoonia, tervendus, ravitsemine, sotsiaalsus.
Selge kevadroheline osutab hellale ja armastavale inimesele, kes tahab elada kõigega harmoonias. Naudib looduses olemist, eriline side loomadega, tervendajavõimed.
Karm roheline viitab põikpäisusele ja vastumeelsusele muutuste suhtes.
Sügavroheline näitab kiiret mõtlemisvõimet, sotsiaalsust, materiaalsust, eesmärgile pühendumist, organisatoorseid võimeid.
Rohekassinine osutab tervendajavõimetele, sensitiivsusele, rahulikule ja kaastundlikule isiksusele.
Tume, määrdunud roheline kuulub armukadedale ja omakasupüüdlikule inimesele.

aura

ROOSA – armastus, heatahtlikkus, hingelisus, südamlik, abivalmis inimene. Hea side laste ja loomadega, rahuarmastaja.
Kahvatu ja kulunud roosa – annab liiga palju endast teistele ära.
Tugev roosa – laseb ennast emotsioonidest liiga kaasa kanda, võib olla ka liigselt sentimentaalne.

SININE – mõtlik, idealistlik, spiritualistlik, ravitsemine, teadvustab õiget ja valet, püüab elada nende teadmiste järgi enda eeetika kohaselt. Otsib vaimseid teadmisi. Hoolitsev, tundlik, abivalmis, intuitiivne, armastav inimene.
Sügav, täidlane sinine – inimene on leidnud endale õige tee, elab oma eesmärgi nimel.
Indigosinine värvus näitab, et inimene on intuitiivne, sensitiivne, lojaalne, tundlik.
Tume, määrdunud sinine – konservatiivne inimene, kardab muutusi.

LILLA – armastav, toetav, humaanne inimene, selgeltnägemise vmt üleloomulikud võimed, tugev spirituaalne eesmärk, hoolib teiste käekäigust. Kui inimese auras on lillat värvi, peab ta tegelema enda maandamisega, peab olema täielikult maandatud, sest tal on kalduvus kaotada ümbritseva maailmaga side.
Violetne värv näitab kunstiandega, intuitiivset, tulevikku vaatavat, idealistlikku, maagilist isiksust.
Lavendel – unistaja, kujutlusvõime, ebareaalne, kerge.
Selge lilla – tugevad ülemeelelised võimed.
Kahvatu lilla – intuitiivsus.

VALGE – spirituaalsus, seos jumalikkusega, hingeliselt kõrgelt arenenud, hoolib teistest inimestest. Valge auraga inimest kohtab harva, kui näed sellist värvi aurat, siis kontrolli, et see poleks helehall või mingi teine kahvatu värvus.
Määrdunud valge – raske luua sidet teiste inimestega.
Kahvatu valge – elab oma maailmas, eraldatud füüsilisest reaalsusest.

aura

KULDNE – kõrgemad teadmised, spirituaalsus, selgeltnägemise võimed, sügava hingelise tunnetusega, võime muuta maailma, suure potentsiaaliga inimene. Kuldse auraga inimesi on väga vähe.
Määrdunud kuldne – materialistlik, võimuahne inimene.

HÕBEDANE – unistaja, idealist, palju potentsiaali, kuid peab ka tegutsema, et asjad ei jääks ainult unistusteks. Puhast hõbedast aurat kohtab harva, sagedamini võib näha hõbedasi triipe või laike.
Hõbedased jooned võivad osutada veel sündimata lapsele või uuele loomingulisele projektile, mis varsti algab.
Määrdunud hõbedased triibud auras näitavad, et sellele inimesele meeldib tekitada sensatsiooni.

HALL – tagaplaanile jäämine, kaitsemaskeering, ei soovi eristuda teistest, kohanemisvõimeline, valmis kompromissideks, järeleandlik. Kui on tegemist liiga järeleandliku inimesega, siis peab vaatama, et ei laseks teistel liigselt endale pähe istuda ning oma soove ja tahtmisi peale suruda. Tuleb jälgida, et aura hall värvus ei oleks põhjustatud terviseprobleemidest ja füüsilise energia puudumisest.
Määrdunud hall – kibestunud, et ta jääb varju ja on alati tagaplaanil

PRUUN – usaldusväärne, praktiline, tugev side loodusega, kahe jalaga maa peal, meeldib väljas töötada, teiste eest hoolitseda.
Määrdunud pruun aura näitab väga materialistlikku inimest.

MUST – muutus, kaitse, maskeering, puhkus. Must aura ei pea tähendama negatiivset, tavaliselt näitab see seda, et inimene tahab muu maailma eest peitu pugeda, temaga suheldes tuleb olla taktitundeline. Must värv, ka mustad triibud, võivad tähendada ka füüsilist kurnatust ning vajadust puhata.
Tihe, paks must aura viitab, et inimene on abitu ja et toime tulla, imeb teistelt palju energiat.

Loe veel värvide kohta
Kuidas aurasid nägema õppida?
Kas inimese aurat saab jäädvustada?

aura

Fotod: internet

Shopping Cart
Scroll to Top