Karneool – täis kirge, elujõudu ja naiselikkust

Karneool – täis kirge, elujõudu ja naiselikkust

Karneool on üsna laialt levinud punase, oranži või punakaspruuni värvusega kivi. Tema energiatase on kõrge, seega taastab ja annab ta suurepäraselt nii elujõudu kui motivatsiooni. Toob ellu stabiilsust, rõõmu ja hoiab käesolevas hetkes. Suurendab loovust, eemaldab hirme, annab julgust, positiivset ellusuhtumist, toob edu nii äris kui igapäevases elus. Karneool aitab usaldada ennast ja oma intuitsiooni, parandab analüüsivõimet, aitab keskenduda, muudab mõtlemise selgeks. Annab kaitse kadeduse, viha ja teiste negatiivsete tunnete eest, mis võivad tekkida nii iseenda kui teiste poolt.

karneool
Karneool

Karneool on täis elujõudu ja vitaalsust, on soe ja toetav, ergutab ja annab energiat. Naiselik kivi, mis suurendab viljakust, saab jagu frigiidsusest, toetab seksuaalsust, annab armastust elu vastu. Toob ellu sära, kirge ja sädemeid. Karneool on tugev väekivi, mis äratab naistes üles neis peituva sisemise väe.

Aitab närvivalu, artriidi, reuma, alaselja probleemide korral, leevendab depressiooni, reguleerib neerude ja kehavedelike tööd, parandab verevarustust. Aitab omastada vitamiine ja mineraale, kiirendab luude ja sidekudede paranemist, kosutab haigusest tervenemisel.

Karneoolil on võime puhastada teisi kristalle, aga ta vajab seejärel ise puhastamist ja laadimist.

Ettevaatust! Karneoole värvitakse ja kuumutatakse sageli, et anda neile ilusamat värvust, sellistel kividel ei ole aga kahjuks enam ravitoimet.

Ise valime karneooliga ehted kandmiseks siis, kui on vaja ergutust, sära ja särtsu ning on tahtmine tunda end eriti naiselikuna 🙂

Meie ehetest leiad karneooliga käevõru KIRG, mis on just Sinu jaoks väestatud ja pühitsetud töötama just Sinu parimaks hüvanguks. Valikus on ka karneooliga kristallikomplekte ja lihtsalt kive.

karneool
karneool
Shopping Cart
Scroll to Top