Mis on Reiki?

Mis on Reiki?

Reiki on jaapanikeelne sõna, mis tähendab universaalset eluenergiat. Reiki on iidne kätega ravimise viis, mis põhineb eluenergia edastamisel. See terviklik ravisüsteem kujundab ümber ja ravib nii keha kui vaimu. Kasutades eelmainitud süsteemi meetodeid, kannab reiki praktiseerija ravienergiat oma käte abil soovijale üle.

Praktiseerija toimib energiakanalina – reiki vahendamisel voolab tervendav energia esmalt läbi praktiseerija ning siseneb siis tema peopesade kaudu saaja kehasse. Vastuvõtja tõmbab  energiat endale vajaminevas koguses erinevatesse kehapiirkondadesse, kus energia liikumine on aeglustunud või takistatud.
Tulemuseks on sügavalt rahustav elamus nii energia ülekandjale kui saajale. Mõned ravist saadavad kiiremad kasud on: stressi vähenemine, sisemise rahu tunne ja sügav puhkus (uni).

Reiki on suurepärane tehnika stressiga toimetulekuks. Samuti väga tõhus täiendavaks, toetavaks raviks tavameditsiini kõrval. Reiki energia saamine tõstab kehas loomulikku eneseravimise (paranemise) võimet. Energia on kogu elu alus. Mida enam energiat on meie käsutuses, seda enam suudame samm-sammult parandada oma tervist ning suurendada heaolu. Loe ka teistest reiki mõjudest.

Shopping Cart
Scroll to Top