Rõõmsa meele ja hea tuju kristallid

Rõõmsa meele ja hea tuju kristallid

Altpoolt leiad väikese loetelu kristallidest, mis toovad Sulle energiat, rõõmu, sisemist sära, reipust, head tuju ja elujõudu. Kanna neid kaasas või hoia enda lähedal, nii näed kuidas elu omandab rõõmsamad toonid. Alpoolt leiad ka väikese nipi hommikuseks rõõmsaks päeva alustamiseks.

tstriin
Tsitriin

TSITRIIN – Toob Sulle küllust ja rõõmu, aitab eemaldada hirme, rahutust, närvilisust ja depressiooni.

TIIGRISILM – Toob Sulle soojust ja sära, rõõmsat meelt, jõudu ja kindlustunnet, suurendab küllust ja rikkust, aitab saavutada enesedistsipliini, tugevdab eneseusaldust, annab julgust.

KARNEOOL – Toob Sulle soojust, tuge ja energiat Annab julgust ja usaldust.  Aitab vabaneda vihast, raevust, hirmust ja kadedusest.

UNAKIIT – Toob Sulle väge, tugevdab telepaatiat ja sisemist nägemist. Vabastab hirmudest, üksindusest ja eraldustundest.

KUNTSIIT – Toob Sulle elurõõmu, tervendust emotsionaalsetele probleemidele, aitab toime tulla stressi, pingete, ärevuse ja närvilisusega, vabastab kurbusest ja hirmust. Eemaldab blokid, toob rõõmu ja helgust, annab rahu, tasakaalu ja harmoonia.

KOLLANE KALTSIIT – Toob Sulle tervist, rõõmu, küllust ja head õnne. Annab jõudu ning hajutab hirmud.

PÄIKESEKIVI – Toob Sulle rõõmu, sära ja hea enesetunde. Annab soojust ja väge, tugevdab intuitsiooni. Laseb Sinu tõelisel olemusel avalduda ja särada.

mookaite
Mookaite

MOOKAITE – Toob Sulle elurõõmu ja väge, parandab enesehinnangut, eemaldab hirmud ja depressiooni. Aitab lihtsamini otsuseid vastu võtta, toob tasakaalu ja kaitset negatiivsuse eest. Aitab suhtlemisel ning toetab elus edasi liikumist.

MEREVAIK – Toob Sulle head õnne ja kaitset, aitab unistusi teoks teha. Suurendab positiivset ellusuhtumist ning enesekindlust, aitab teha õigeid otsuseid. Eemaldab enda loodud takistused.

PÜRIIT – Toob Sulle head tuju, rõõmu, tahtejõudu ja suhteharmooniat. Toob esile anded ja varjatud võimalused. Kaitseb, eemaldab igasuguse negatiivsuse. Annab tervist, heaolu ja küllust.

RUTIILKVARTS – Toob Sulle rõõmu ja rahu, annab jõudu ja sisemist väge. Aitab koondada mõtteid, toob suhetesse stabiilsust, eemaldab hirme ja üksildustunnet, suurendab eneseusaldust.

BERÜLL – Toob Sulle optimismi, annab dünaamilisust, paneb energiad liikuma, teeb pilgu ja mõtlemise erksaks ja selgeks.

PERIDOOT – Toob Sinu ellu rõõmu, sära, küllust, noorust, hoogu, aitab märgata enda ümber ilu ja vastu võtta head. Võtab maha pinged ja masenduse, toob hea tuju ja rõõmsa meele. Paneb energiad liikuma, vabastab pingetest ja rõhuvatest mõtetest.

püriit
Püriit

TULIOPAAL – Toob Sulle edu, seksuaalset energiat, head tuju, sisemist sära ja tuld.

GRANAAT – Toob Sulle energiat, kindlustunnet, rõõmu, julgust ja elujõudu. Aitab negatiivsetest mõtetest ja tunnetest vabaneda ning toob meelerahu.

ROOSA TURMALIIN – Toob Sulle õnne-, rõõmu-, armastuse- ja rahulolutunde. Annab seesmist rahu ja eemaldab stressi. Tervendab vanu emotsionaalseid haavu, aitab üle saada hirmust ning toob stabiilsust, küllust ja turvatunnet.

RUBIIN – Toob Sulle rõõmu, annab energiat, süütab seesmise tule.

ROHELINE TURMALIIN – Toob Sulle hea tuju, rõõmsa meele, aitab maailma vaadata värske pilguga ja uue nurga alt.

Nipp hommikuseks rõõmsaks päeva alguseks

Hoia mõnda ülalnimetatud kristallidest oma voodi kõrval. Kohe kui ärkad, võta kristall ja pane see oma päikesepõimikule. Koonda tähelepanu kristalli energiale, mis voolab Su kehasse ja täidab selle hea tuju, reipuse ja rõõmuga. Kui oled valmis päeva alustama, siis ava silmad ja asu tegutsema!

Meie e-poest leiad nendest kristallidest tiigrisilma, kuntsiidi, karneooli, berülli, unakiidi, rutiilkvartsi, peridoodi, granaadi. Aga ka kristallikomplektid „Sära, rõõm ja energia“ ning  kristallikomplekti „Õnnetunne ja rõõmus meel“.

merevaik
Merevaik
Shopping Cart
Scroll to Top