Sodaliit sobib mitme probleemi korral

Sodaliit sobib mitme probleemi korral

sodaliit

Sodaliit on ilusa sügavsinise värvusega kristall, millel on mitmeid häid omadusi. Sinise värvi sees on sageli valgeid laike ja jooni ning heledamat sinist või ka musta või tumesinist tooni. Sinise värvi tõttu võidakse teda segamini ajada lasuriidi või lapis lazuliga, aga värvitoon on siiski erinev ja lapises on sageli kuldseid püriiditükikesi.

Kivi on kergesti kättesaadav ja leitud on teda nii Euroopast, Ameerikast, Aasiast kui ka Gröönimaalt.

Sodaliit likvideerib vaimse segaduse, aitab saavutada eesmärke, toob harmooniat, aitab tunnetada tõde ja seista ome tõe eest. Suurendab intuitsiooni, meelevälise maailma tajumist, eneseväljendustoskust ja loovust. Aitab jääda objektiivseks, rahustab meele, on abiks vanade mõttemustrite vabastamisel.

Sodaliit aitab ka jagu saada hirmudest ja süütundest, lubades inimesel olla see, kes ta on. Tõstab enesehinnangut, suurendab eneseusaldust, toob harmooniat, aitab ennast aktsepteerida ja annab emotsionaalset tasakaalu.

Sodaliidi võib abiks võtta, kui on tegemist unehäiretega, samuti tasakaalustab ta ainevahetust ja tugevdab immuunsüsteemi. Kurgutšakra kivina on ta abiks häälepaelte-, kõri- ja kurguprobleemide ning käheda hääle korral ja teda võib kasutada ka peavalust jagusaamiseks.

sodaliit

Shopping Cart
Scroll to Top