Sõnumid ja märgid meie elus

Sõnumid ja märgid meie elus

Universum kõnetab meid kogu aeg – sõnumeid toob meile tuul, linnulaul ja meremüha. Tarkusi saame unenägudest, ümbritsevatelt inimestelt, kirjasõnast, taevalaotusest. Ka kõige tavalisemad argisündmused toovad meile teateid ja märke, hoolimata sellest, kas oskame neid tähele panna või mitte.sõnumid ja märgid

Märkide uurimine ja tõlgendamine on alati seotud ajastu ja kultuuriga, sest neid on kõige lihtsam mõista kultuurilises, ajaloolises ja religioosses kontekstis, millest need on sündinud, samuti selle kaudu, kuidas need elus toimivad.

Märkidel on kaks üldisemat funktsiooni:

  1. Need vahendavad olulist teavet meie hetkeolukorra ja tuleviku kohta
  2. Peegeldavad seda, millisesse punkti me oma elus oleme jõudnud

Märgid võivad meile jagada juhiseid meie teel ja arengus, hoiatada ees ootavate sündmuste eest, samuti võivad nad selgitada ja süvendada suhete ja elusündmuste mõistmist ning nendest arusaamist.

Märgid on meie ümber alati ja kogu aeg ning avalduvad lugematutes vormides. Enamasti on nad silmaga nähtavad, aga võivad väljenduda ka heli, hääle, lõhna, tunde, puudutuse, unenäo, intuitsiooni või eelaimdusena. Loodusrahvad on harjunud märke lugema loodusnähtustest, loomade või pilvede liikumisest.

Kõigel meie ümber on energia ja see vastab sellele, mida me ootame. Kui suuname oma küsimuse või probleemi Universumisse, siis vastuseks võib olla märk või sõnum. Pole vahet, kas teeme seda tahtlikult või alateadlikult.

Iga kord kui jälgime oma intuitsiooni, muutub meie taju tugevamaks ning üha rohkem oskame märke ja sõnumeid tähele panna ning lugeda.

sõnumid ja märgid

Loe veel:
Oska lugeda Univesumi poolt saadetud märke
Universumi kuulamine ja usaldamine

Shopping Cart
Scroll to Top