Väike kristallimaagia raha ligimeelitamiseks

Väike kristallimaagia raha ligimeelitamiseks

Püramiidikujulisi kristalle esineb looduses harva, kuid kristallipoodides on nad tavaliselt saadaval. Sellised kivid koondavad ja vabastavad läbi oma tipu energiat ning tänu sellele saab püramiide kasutada maagilistel eesmärkidel.

ametüstist püramiid
Ametüstist püramiid

Kui soovid ligi meelitada raha, siis pane kristallpüramiidi alla rahatäht ja kujutle, et raha energia läbib püramiidi ning toob sulle jõukust. Kasuta suuremat rahatähte ja jäta see mõneks ajaks sinna. Ära unusta enne alustamist lausumast taotlust (soovi, palvet), mis aktiveerib sinu tegevuse ning lõpetades tänamist.

Hea, kui püramiid oleks mõnest küllusega seotud kristallist (tsitriin, püriit, roheline aventuriin, tiigrisilm, kollane kaltsiit, peridoot, dendriitahhaat, granaat, karneool jmt), kuid kui seda võtta ei ole, sobib ka mõnest teisest kivist püramiid, peaasi, et see oleks looduslik. Pannes püramiidi ümber või lähedusse ka teisi küllusega seotud kive, lisad rituaalile jõudu ja sümboolsust.

Sama tegevust võid kasutada raha ligitõmbamise asemel mingi teise soovi täitmiseks. Sellisel juhul kirjuta oma soov paberile ning aseta see kristallpüramiidi alla. Soov peaks olema konkreetne ja loogiline.

Pane tähele:

Mis on kristallimaagia? See on kivides oleva energia kasutamine vajalike muutuste saavutamiseks. Kasuta seda vaid vajadusel.
Pea meeles! Ära kasuta seda teistele halva tegemiseks, nii korjad sa halba karmat iseendale.

mäekristallist püramiidid
Mäekristallist püramiidid
Shopping Cart
Scroll to Top