Kuukivi on uute alguste kivi

Kuukivi on uute alguste kivi

Kuukivi varieerub oma värvuselt ning võib olla valge, kreemjas, hallikas, kollakas, virsikuvärvi, sinakas, rohekas, aga isegi roosa või must. Kergelt läbikumav, pärlmutri helgiga kivi meenutab Kuud, on Kuuga tugevalt seotud ning mõjutab unenägusid ja unenägemist.

Kuukivi on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul.

kuukivi
Kuukivi

Tasakaalustab emotsioone, toob emotsionaalse tervenemise, eemaldab ebastabiilsust ja stressi. Pehme energiaga leebe ja naiselik kristall.

Kuukivi peetakse naiste kiviks, aga ta on hea ka meestele, sest tasakaalustab mees- ja naisenergiaid.

Kuukivi suurendab intuitsiooni ja naiselikkust, arendab psüühilisi võimeid, selgeltnägemist, empaatiat. Avab meele impulssidele, sünkroonsustele ja õnnelikele juhustele.

Mõjub ka hästi seedesüsteemile, viljakusele, tasakaalustab hormonaalsüsteemi, leevendab naha, juuste ja silmade probleeme.

must kuukivi
                  Must kuukivi

Unetuse puhul on läbi aegade kasutatud kuukivi eliksiiri. Kuidas seda teha ja kasutada, saab lugeda meie edasistest postitusest.

Kuukivi on tuntud uute alguste kivina, ta aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.

Nii nagu kuukivi müstiline värvus ja helk meenutab Kuud, nii on ka tema salapärased energiad seotud Kuu faasidega. Kõige aktiivsemalt toimetavad need täiskuu ajal. Kasvava kuu ja täiskuu ajal aitab ta luua uut, tuua seda oma ellu, panna kasvama ja suurendada seda. Kuu kahanevas faasis aitab kivi vaadata endasse, pöörduda sissepoole, jätta seljataha vana ja ebaoluline, mis on oma aja ära elanud.
Maagiatest kuukiviga saab lugeda meie järgmisest postitusest.

Naised, tähelepanu! Täiskuu ajal on kuukivi energiad kõige aktiivsemad, sel ajal võib kuukivi mõju naistele olla liialt tugev ning tuua üleliiga pinnale emotsioone – seega tasuks täiskuu ajal kuukivi pigem mitte kanda.

Kuukivi oleme kasutanud oma käevõrus Uued algused, samuti on olemas kõrvarõngad Uued algused.

Ise kanname kuukivist ehteid siis, kui on vaja alustada millegi uuega oma elus, teha muudatusi või rahulikult toime tulla uute asjade, olukordade või muutustega, võtta maha pingeid või ärevust.  Aitab tõesti!

Loe ka:
Kristallimaagia kuukiviga
Kuufaasid ja tervis

 

kuukivi
Kuukivi
Shopping Cart
Scroll to Top