Sinine kaltsiit on hea lohutaja

Sinine kaltsiit on hea lohutaja

Kaltsiit on laialt levinud mineraal ja teda võib leida väga erinevates värvides. Täna tuleb juttu sinisest kaltsiidist, mis on tagasihoidlik, aga armas helesinine kristall paljude kasulike omadustega.

sinine kaltsiit

Sinine kaltsiit on välimuselt kahvatusinakas kristall, mille värvus võib varieeruda valkjast toonist kuni sinakashallini, jättes vahepeale erinevaid sinise värvi varjundeid.

Ta on pehme, rahustava, leebe energiaga kivi, mis aitab muredega toime tulla ja kergendab emotsionaalset valu. Kurgutšakra kivina abistab ta meil väljendada oma emotsioone, aktiveerib eneseväljenduse- ja loomisvõimet. Olles suurepärane tervendaja ja joondaja, töötab ta ka maandavate energiatega ning viib kõik negatiivsed kehasse salvestunud energiad leebelt kehast välja.

Toetav kivi, mis annab positiivset ellusuhtumist, lahustab ängistuse, hajutab emotsionaalse segaduse, samuti nendega seotud ärevuse ja stressi. Tema toime on rahustav, pehme ja lohutav, mis aitab kui tunned hirmu või emotsionaalset segadust. Suurepärane kivi loovuse suurendamiseks, sest motiveerib inspireeritud mõtlemist ja toob selgust. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest, annab lõõgastuse ja rahuoleku. Lahustab valu kõikidel tasanditel.

Millal ise kasutame?

Võtame sinise kaltsiidi siis kui tunneme, et vaja on lohutust, rahunemist ja segadusest väljatulemist. Kui olemine on veidi õnnetu ja kurb, siis on sinine kaltsiit oma pehmuse, leebuse ja hoolivusega suurepärane abiline.

sinine kaltsiit

Shopping Cart
Scroll to Top