Sinine kaltsiit toob õrnust, leebust ja positiivset ellusuhtumist

Sinine kaltsiit toob õrnust, leebust ja positiivset ellusuhtumist

Kaltsiit on laialt levinud kivi ja teda võib leida väga erinevates värvides – rohelist, kollast, sinist, valget, oranži, pruuni, punast, halli, musta, roosat, läbipaistvat.

Sinine kaltsiit
Sinine kaltsiit

Täna tuleb juttu sinisest kaltsiidist, mis on tagasihoidlik, aga armas helesinine kivi paljude heade omadustega. Välimuselt on ta kahvatusinakas kristall, mille värvus võib varieeruda valkjassinisest toonist kuni sügavsiniseni, jättes vahepeale erinevaid sinise värvi varjundeid.

Sinine kaltsiit on pehme, rahustava energiaga kivi, mis aitab muredega toime tulla ja kergendab emotsionaalset stressi. Samuti aitab ta emotsioone väljendada, aktiveerib eneseväljenduse- ja loomisvõime. Olles suurepärane tervendaja ja joondaja, töötab ta ka maandavate energiatega ning viib kõik negatiivsed kehasse salvestunud energiad leebelt sealt välja.

Sinine kaltsiit

Toetav kivi, mis annab positiivset ellusuhtumist, lahustab ängistuse ja negatiivsed emotsioonid,  hajutab emotsionaalse segaduse, samuti nendega seotud ärevuse ja stressi. Tema toime on rahustav, pehme ja lohutav, mis aitab kui tunned hirmu või emotsionaalset segadust.

Suurepärane kivi loovuse suurendamiseks, sest motiveerib inspireeritud mõtlemist. Alandab vererõhku ja leevendab valu, toob suhetesse selgust ning aitab suhelda.

 

Ise valime sinisest kaltsiidist ehted siis, kui tunneme, et vaja on vabaneda stressist ja ärevusest, saavutada rahu, leebus ning positiivne mõtlemine.

 

Sinine kaltsiit
Sinine kaltsiit
Shopping Cart
Scroll to Top