Toredalt keerdus ammoniit

Ammoniit – keerdus nagu vahva sikusarv

Ammoniit on teenimatult vähe tähelepanu saanud. Tegemist on naturaalse kivistisega, mis kunagi kuulus vana- ja keskaegkonna ookeanides elutsenud spiraalse kojaga peajalgsetele limustele.

Tegemist on väga iidsete mereelanikega, sest viimased ammoniidid surid välja umbes 65 miljonit aastat tagasi. Ammoniitide kivistisi on leitud Madagaskarilt, Marokost, aga ka Antarktisest ning see tõestab, et kunagi olid sealsed mered palju soojemad.

ammoniit

Ammoniit aitab ühendust saada eelnevate eludega ja neid tervendada. Aitab keskenduda käesolevale, toetab mälu, annab järjepidevust, stabiilsust ning sihikindlust alustatu lõpuleviimisel. Aitab näha arengut ning toimunud muutusi, toetab muudatuste läbiviimisel.

Teda peetakse ka külluse, edu ja õnne kristalliks, mis toob järjekindlust ja julgust. Muudab seisva ja negatiivse energia sujuvalt voolavaks positiivseks eluenergiaks. Toetab seesmist seiklus- ja avastamisrada, viies oma kandja sügavale enda sisemusse, muutes ta terviklikuks.

Kaitsekivi, mis aitab maandada ja vabaneda kõigest ebavajalikust, mis on oma aja ära elanud. Oma spiraalse kujuga meenutab ta seda, et nii areng kui elu toimuvad spiraalikujuliselt. On abiks asjade süstematiseerimisel ja kordaseadmisel, sobib hästi kõigile, kes vajavad süsteemi, selgust, korrapära ja stabiilsust.

Kui soovid enda sõbraks truud ja ustavat ammoniiti, siis vaata siia.

ammoniit

Shopping Cart
Scroll to Top