Kuntsiit nagu roosi õielehe õrn virvendus

Kuntsiit nagu roosi õielehe õrn virvendus

Kuntsiit ei ole meie kaubanduses väga levinud kristall. Kvaliteetset materjali on raske leida ning ka selle töötlemine ei ole lihtne, seetõttu  on tema hind suhteliselt kõrge ja ehetena ei ole teda eriti saada. Kuntsiit on spodumeeni vääriserim.

Pea meeles, et mida kvaliteetsem ja selgem on kivi, seda hinnalisem ta on.

Tegemist on läbipaistva või läbikumava kiviga, mille värvus võib olla kahvaturoosast helelillani, ka kollakast kuni kahvaturoheliseni (hideniit). Leiukohad on Pakistan, Afganistan, Myanmar, Brasiilia, Madagaskar, USA.kuntsiit

Kuntsiiti peetakse erakordelt vaimseks kiviks, mille vibratsioon on väga kõrge. Südametšakra kivi, mis kiirgab välja rahu ja äratab tingimatu armastuse. Oma kõrge võnkesageduse tõttu on ta väga hinnatud kristalliterapeutide hulgas.

Kuna kuntsiit sisaldab liitiumi (mis on depressiooniravimite komponent), siis on ta eriti hea stressi ja depressiooni hajutaja. Toob tervendust emotsionaalsetele probleemidele, aitab toime tulla pingete, ärevuse ja närvilisusega, leevendab paanikahooge (hoia käes või aseta päikesepõimikule).

Kuntsiit eemaldab blokid, toob rõõmu ja helgust, annab rahu, tasakaalu ja harmoonia. Toob sisemist jõudu, tõstab tuju, toob selgust ja elurõõmu, vabastab kurbusest ja hirmust. Julgustab eneseväljendamist, suurendab intuitsiooni, aga kõrvaldab ka teelt eesseisvad takistused ning kaitseb negatiivse energia eest.

NB! Päikesevalgus pleegitab kivi heledamaks, ära jäta seda kauaks päikese kätte.

Oma kuntsiidi leiad siit.

kuntsiit kuntsiit

Shopping Cart
Scroll to Top